Агро

Агровиробництво є одним з основних напрямків діяльності ГК «Сільгосппродукт». Станом на сьогодні головний акцент компанія робить на вирощуванні таких культур, як озима пшениця, соняшник та кукурудза. Ефективні агротехнології та висока якість ґрунтів Київської області забезпечують стабільно високі врожаї. Пройшовши більш ніж 15-ти річний шлях в агровиробництві, керівництво аграрного напрямку Групи компаній прийняло рішення залишитися в групі середніх сільськогосподарських підприємств та направити розвиток в підвищення врожайності окремих культур з одночасним зменшенням собівартості готової продукції. В такої моделі найбільш ефективно обробляти поля з земельнім банком в 5 000 га, і при умові компактного знаходження площ, які сконцентровані в 2-3 районах в одній області, які межують між собою.

У такому випадку підприємство може максимально оптимізувати використання техніки. Даний підхід дозволив розробити надзвичайно ефективну виробничу стратегію, яка включає в себе:

  • - використання найкращих посівних матеріалів;
  • - ефективне і точне використання добрив та ЗЗР згідно агрохімічного аналізу кожного окремо взятого поля;
  • - наявність всієї необхідної посівної, обробної та збиральної техніки зарубіжного виробництва (трактори JohnDeere, комбайни Claas);
  • - налагоджену систему бухгалтерського та управлінського обліку;
  • - висококваліфікований та професійний персонал.